DJ paslaugos

DJ Valdas ZE

Valdas Ze. DJ'us jau 10 metų grojantis įvairiuose vakarėliuose, niekada neliūdintis, pozityvus ir ištvermingas, mėgstantis įvairiausio stiliaus muziką, savo fonotekoje suras tinkamiausius kūrinius Jūsų šventei. DJ paslaugų kaina vestuvėms nuo 200 € su garso ir apšvietimo įranga

DJ Tadas

Trumpai tariant, renginio metu man svarbiausia yra, Jūsų kūno judesių ir mano grojamos muzikos dermė. Šiuos savo gabumus pradėjau lavinti dar mokyklos laikais, šaltose ir niūriose aktų salėse. Šiandien galiu drąsiai teigti, jog padedant plačiai fonotekai - atrasiu bendrą kalbą su bet kokio amžiaus ar socialinės padėties publika, šokių aikštelėje.

DJ Karolis

Dj'us Karolis - jaunas, veržlus, linksmas bei nuolatos besidomintis muzika Dj’us! Gerai žinantis lietuviškos muzikos fonoteką, tačiau, rusiška - jam tikras iššūkis. Tai žmogus, kuris nuolat prisitaiko prie svečių pageidavimų. Nuo pat pirmo stojimo, žmones kviečia į šokių aikštelę. Renginiuose, grojimo patirtis - 3 metai!

DJ Jievaitis

Dj'us Tadas. Visada pozityvus, jaunas, tačiau itin perspektyvus Dj. Žmogus turintis viso pasaulio fonoteką vienoje vietoje ir pasiryžęs ją panaudoti, kad Jūsų šventės dalyviai būtų lydimi pačių geriausių emocijų ir kaitintų šokių aikštelę.